MAKSYMILIANUM

Dom Rekolekcyjny Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej

Bystra 278, 34-235 Bystra
tel. 18 268 10 37

Dojazd od strony Jordanowa:

W Jordanowie na Rynku skręcić na drogę nr 28 (kier. Wadowice) Po ok. 2 km na małym wzniesieniu jest skręt w lewo na Bystrą (jest tu też drogowskaz na "Dom Rekolekcyjny Maksymilianum"). Po ok. 3 km (przejechaniu przez przejazd kolejowy oraz most na rzece) jest skręt w prawo w stronę Osielca (tu także jest drogowskaz na "Dom Rekolekcyjny Maksymilianum"). Po ok. 1,2 km skręca się między drzewami w prawo w stronę domu rekolekcyjnego (jest tu duża jasna tablica Domu).

Dojazd od strony Makowa Podhalańskiego:

Od rynku w Makowie Podhalańskim jechać drogą nr 28 (kier. Jordanów, Nowy Sącz). Po ok. 10,2 km w Osielcu, tuż za rzeką jest skręt w prawo na Sidzinę (jest tu też drogowskaz na "Dom Rekolekcyjny Maksymilianum"). Po ok. 2,1 km (trzykrotnym przejechaniu przez przejazd kolejowy oraz most na rzece) skręca się między drzewami w lewo w stronę domu rekolekcyjnego.

Dojazd pociągiem od strony Krakowa przez Suchą Beskidzką

Trzeba wysiąść na stacji „Bystra Podhalańska” i kierować się w stronę sklepu „Jaskółka. Przed sklepem skręcić w prawo w asfaltową drogę i iść prosto w kierunku kładki nad rzeką. Dalej prosto skąd po prawej stronie widać już nasz Dom Rekolekcyjny „Maksymilianum”.

IFrame
Jak dojechać do ośrodka

1999-2020 © MATinternet Zakopane Powered by MATcms