MAKSYMILIANUM

Dom Rekolekcyjny Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej

Kierowniczka: Magdalena Curzydło, tel. 578 010 007

Moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie: Ks. Ryszard Gacek, tel. 501 196 569                                                                                                                                                                                          

Bystra Podhalańska 278,

34-235 Bystra Podhalańska

tel. 578 010 007

Dojazd od strony Jordanowa:

W Jordanowie na Rynku skręcić na drogę nr 28 (kier. Wadowice) Po ok. 2 km na małym wzniesieniu jest skręt w lewo na Bystrą (jest tu też drogowskaz na "Dom Rekolekcyjny Maksymilianum"). Po ok. 3 km (przejechaniu przez przejazd kolejowy oraz most na rzece) jest małe rondo, z którego zjeżdżamy pierwszym zjazdem - na Osielec. Po ok. 1,2 km skręca się w prawo (między drzewami, za tartakiem, przed tablicą Domu) do domu rekolekcyjnego.

Prosimy od skrętu na Bystrą z Jordanowa nie kierować się zgodnie z GPS Google ponieważ trasa prowadzi na tylni parking bocznymi drogami.

Dojazd od strony Makowa Podhalańskiego:

Od rynku w Makowie Podhalańskim jechać drogą nr 28 (kier. Jordanów, Nowy Sącz). Po ok. 10,2 km w Osielcu, tuż za rzeką jest skręt w prawo na Sidzinę (jest tu też drogowskaz na "Dom Rekolekcyjny Maksymilianum"). Po ok. 2,1 km (trzykrotnym przejechaniu przez przejazd kolejowy oraz most na rzece) skręca się między drzewami za tablicą Domu, w lewo w stronę ośrodka.

Dojazd pociągiem od strony Krakowa przez Suchą Beskidzką

Trzeba wysiąść na stacji „Bystra Podhalańska” i kierować się w stronę sklepu „Jaskółka. Przed sklepem skręcić w prawo w asfaltową drogę i iść prosto w kierunku kładki nad rzeką. Dalej prosto skąd po prawej stronie widać już nasz Dom Rekolekcyjny „Maksymilianum”.


Jak dojechać do ośrodka

1999-2024 © MATinternet Zakopane Powered by MATcms